סגירות חורף

 • עמידה בתקני בטיחות מחמירים
 • תכנון מדויק לאחוזי הצללה
 • פיתרון לאורך שנים
 • UV פתרונות עם מסנני

הצללה נגד גשם

חברת אולינטק מתמחה בתכנון והתקנה של מערכות סגירת חורף להגנה מפני רוח וגשם. מוצרי החברה עומדים בתקני בטיחות ישראליים ובינלאומיים מחמירים. ביצוע העבודה מתחיל בהדמיית תלת-מימד טרם הייצור ובתכנון מוקפד ביחד עם אנשי אדריכלות, מה שמאפשר להעניק ללקוחותינו מוצר עמיד, איכותי ומדויק – גם עבור עבודות מאתגרות, מורכבות ומיוחדות. בזכות ניסיון רב שנים, אמינות, שקיפות ושירות יוצא דופן – אולינטק הינה חברה מובילה בישראל בתחום סגירות חורף.

מוצרי הצללה לסגירות חורף

למה אולינטק

חברת אולינטק מתמחה בתכנון והתקנה של מערכות סגירת חורף להגנה מפני רוח וגשם. מוצרי החברה עומדים בתקני בטיחות ישראליים ובינלאומיים מחמירים. ביצוע העבודה מתחיל בהדמיית תלת-מימד טרם הייצור ובתכנון מוקפד ביחד עם אנשי אדריכלות, מה שמאפשר להעניק ללקוחותינו מוצר עמיד, איכותי ומדויק – גם עבור עבודות מאתגרות, מורכבות ומיוחדות. בזכות ניסיון רב שנים, אמינות, שקיפות ושירות יוצא דופן – אולינטק הינה חברה מובילה בישראל בתחום סגירות חורף.

כל מה שצריך לדעת

סוגי סגירות החורף הקיימות

סגירות חורף מתחלקות לסגירות קבועות ולסגירות שאינן קבועות, כדוגמת סגירת חורף לפרגולה, ברזנטים, יריעות ועוד. את סגירות החורף הקבועות ואלה שאינן קבועות, ניתן לחלק לסגירות חורף המתאימות לגינות ומרפסות של בניינים ובתים פרטיים ולסגירות המתאימות למוסדות שונים ולעסקים.
סגירות חורף קבועות מתאימות למקומות בהן נדרשת הגנה בכל חודשי השנה, והן יעילות, כמובן, גם בימי הקיץ ומעניקות צל.
סגירת חורף מתקפלת / פריקה היא סגירה שניתן לקפל, ידנית או חשמלית, בתום העונה הגשומה.
סגירת חורף באמצעות סוכך מרקיזה היא סגירה אידיאלית עבור מרפסות בבניינים רבי קומות, כיוון שניתן לפתוח ולסגור אותה על פי הצרכים שלכם וכך ליהנות ממזג אוויר נעים בכל ימות השנה.
סגירת חורף באמצעות סוכך מסילות תהיה אידיאלית עבור גינות, חצרות ומרפסות גדולות בבתים פרטיים.
עבור בתי עסק כדוגמת בריכות, מפעלים, בתי קפה ומסעדות ועוד – תתאים סגירת חורף העשויה אלומיניום, פנלית או זכוכית, וכמו כן סגירה מברזל ושמשונית.

רשת צל אטומה למים

רשת צל עשויה בד שמשונית מתוח ואטום למים, המעניקה הגנה מפני השמש והגשם גם יחד. רשת הצל מאפשרת עבודה של העסק בכל עונות השנה, ומכיוון שהגג "קל" ופריק, תהליך האישורים של המועצה המקומית מהיר מאוד. כשמדובר בעסקים – היתרון ברשת צל איכותית בא לידי ביטוי בעבודה יעילה יותר.   אצלנו באולינטק, תוכלו למצוא פתרונות הצללה מגוונים, המתאימים לחצרות בתי ספר וגני ילדים, מגרשי ספורט, בריכות ומדשאות, אולמות אירועים ועוד.

 מידע נוסף על רשת הצל הספציפית:

בתמונה זו, ההצללה נותנת מענה למתחם שטיפת רכבים. תקרת ההצללה, העשויה בד שמשונית (PVC), מתוחה באופן מושלם, עד כדי שנראה כאילו ההצללה עשויה מברזל. בזכות רשת הצל, מתחם השטיפה יכול לעבוד בקיץ ובחורף, כשהעובדים ולקוחותיהם נשארים יבשים ונינוחים.

חוק הפרגולות והשפעתו על הפופולאריות של סגירות חורף

עבר, הקמה של פרגולה דרשה הוצאת היתר בניה בתהליך ארוך ומייגע. משהשתנה החוק ובית המשפט התיר הקמה של סגירת חורף ללא צורך בהוצאת היתר, הביקוש לסגירת חורף עלה בכל המגזרים – הן הפרטיים, הן הציבוריים והן העסקיים.

החורף הישראלי אמנם לא נחשב לקשה במיוחד, אך עבור בתי קפה, מסעדות, מפעלים, בתי עסק ואנשים פרטיים עם מרפסת או גינה – סגירת חורף הכרחית כדי להמשיך ליהנות מהנכס בכל עונות השנה. התהליך הפך להיות קל, מהיר וזמין יותר, מה שהוביל לכך שסגירות חורף הפכו להיות פופולאריות מאוד בישראל.

תהליך התקנת הצללה נגד גשם

 • בדיקת תנאיי השטח
 • תכנון ההצללה והדמיה ראשונית
 • התקנת הקונסטרוקציה
 • לקיחת מידות והדמיה 3 להצללה
 • יצור הצללה
 • התקנת הצללה

ייעוץ חינם

לייעוץ טלפוני ללא התחייבות חייגו 073-7427799
או השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר בהקדם

פרויקטים אחרונים

 • סגירות חורף א'
 • סגירות חורף ב'
 • סגירות חורף ג'
 • סגירות חורף ד’
 • סגירות חורף ה'

שאלות ותשובות

הצללה אטומה למים (סגירת חורף) לעסקים מתאימה מאוד לבתי עסק שונים – מפעלים אשר נדרשים לעבודה בכל ימות השנה וכן לאחסנה של ציוד, סגירות חורף למסעדות ובתי קפה אשר מעוניינים להגדיל את שטח הישיבה שלהם ו/או לאפשר פינת ישיבה "סגורה" למעשנים, וכד'.

נוסף על כך, סגירת חורף מתאימה מאוד גם לבתים פרטיים בעלי גינה, אשר רוצים ליהנות מהחוץ גם בימי החורף. ההצללה מאפשרת ישיבה נוחה בחוץ ללא רוח מציקה או גשם שמרטיב את הכל, ואף ניתן להשאיר בחוץ רהיטים שונים כדוגמת ספות ושולחנות מבלי שיירטבו.
הצללה נגד גשם חוסכת באנרגיה וכרוכה במינימום של תחזוקה. מומלץ להתקין את סגירת החורף בחודשים ספטמבר-אוקטובר לקראת העונה הגשומה.

כבכל תהליך ייצור והתקנה של הצללה, גם בכל הקשור לקירוי חורף, ישנה חשיבות גבוהה להקפדה על איכות החומרים והמידות. לאחר שאנו מגיעים לקחת מידות בשטח, אנו מעלים את הפרויקט על תוכנה ייעודית במחשב, לצורך חישובים הנדסיים במטרה ליצור עבודה מושלמת ומהודקת. לאחר אישור הפרויקט על גבי המחשב (הן מצד הלקוח והן מצד אנשי אדריכלות והנדסה), אנו שולחים את היריעות לתפירה או הלחמה בקפדנות רבה, על מנת לשמור על איטום גבוה כנדרש. תכנון, ייצור והתקנה של סגירת חורף נחשבת לפרויקט מורכב, וחשוב שתיעשה על ידי חברה מובילה בתחום.