פתרונות הצללה » פתרונות הצללה » הצללה למוסדות ועסקים

הצללה למוסדות ועסקים

 • עמידה בתקני בטיחות מחמירים
 • תכנון קפדני וביצוע תחת קורת גג אחת
 • התאמה בהתאם לפעילות עסקית
 • פתרונות הצללה לשטחים גדולים במיוחד

הצללה למוסדות ועסקים

בעולם התעשייה והמסחר, הצללה לא מספקת רק צל. יש בה פוטנציאל עסקי לא מבוטל, שכן כל מטר רבוע מקורה יכול להניב לעסק הכנסה נוספת.
אנו נתאים במהירות את גן האירועים גם למסיבות צהרים באמצעות הצללה וגם לאולם סגור המתאים לאירועים בחורף; בתוך ימים בודדים נהפוך פינת גג חשופה לפינת צל מרהיבה לאירוח לקוחות.
גם למפעלים שרוצים להפוך את הרחבה לשטח מועיל על ידי הצללה משמש או מגשם, מרכזי קניות וקניונים שמעונינים להגדיל את שטח המסחר או ליצור פינות צל לקונים, בתי מלון, שמעונינים להגדיל את השטח המנוצל של החצר לפעילויות או להגשת מזון , מרכזים עירוניים ומתנסים המעונינים לאפשר פעילות גם כשהשמש קופחת ועוד

מפרשי צל מרשת צל בשדרת חנויות ועסקים
מפרשי צל מרשת צל בשדרת חנויות ועסקים

מוצרי הצללה למוסדות ועסקים

למה אולינטק

יש סיבה טובה לבחור בפתרונות הצללה וקירוי שלא דורשים היתרים, מהסיבה הפשוטה שבנייה של סככות או מבנים קשיחים כרוכה בהליכים ביורקטיים סבוכים, בהוצאת היתרי בנייה ובעלויות גבוהות. 

ברוב המקרים, מאחר שהמוצרים שלנו עשויים מגג שמשונית או מגג רשת פריק, אפשר להתקין אותם במהירות, בלי שיהיה צורך בהיתרי בנייה מהרשות המקומית. 

יתרונות

 • כל השלבים תחת קורת גג אחת – מהתכנון, דרך הייצור ועד ההתקנה
 • פתרונות הצללה וקירוי בכל גודל – עסקים גדולים וקטנים, מפעלים, אזורי תעשייה ומסחר, בתי קפה, מתקנים חקלאיים, חניונים ועוד
 • ניסיון בהתקנה של מערכות הצללה שמגינות מפני השמש והגשם
 • הדמיית תלת ממד לפני ההתקנה, שמאפשרת דיוק מרבי
 • עבודה מול כל גורמי המקצוע הרלוונטיים לפרויקט

כל הפתרונות וההתקנות שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר. מבחינתנו, מקצועיות היא ערך עליון וזה אומר שהתוצאה הסופית היא מדויקת ותואמת את התכנון, שלוקח בחשבון גם את הפרטים הקטנים ביותר: כיווני השמש והרוח, סוגי האוכלוסייה, הסגנון העיצובי, תנאי השטח והקרקע, וכן הלאה. 

בנוסף, כל פתרון הצללה מותאם לסגנון העיצובי של סביבתם, כולל צורות וצבעים, וכל פרויקט מנוהל ביעילות ובשיתוף מלא של הלקוחות בתהליך. 

כל מה שצריך לדעת

מפרשי צל מרשת צל בשדרת חנויות ועסקים

קונסטרוקציות: סוגים טכנולוגיות והתקנה

יש: קונסטרוקציה מבוססת עמודים, קונסטרוקציה המשלבת עמודים וקירות המבנים, קונסטרוציות ללא עמודים כאשר תנאי שטח מאפשרים זאת.

בגלל החשיבות של קונסטרוקציה (השלד של כל ההצללה) אנו באולינטק נותנים מקסימום הקפדה על מנת שהצללה תיצור מראה אסטטי ומותאם לעיצוב כללי של העסק, לוקחים בחשבון את כיווני השמש והרוחות ותשמש אותכם לאורך שנים רבות ותדרוש מינימום החזקה.

מפרשי צל בשדרת חנויות

תכנון הצללה בהתאם לתנאי שטח של העסק או מוסד

צורה של קונסטרוקציה מכתיבה את העיצוב ומראה הכללי, לכתוב על כך שבאוליטק אנו יודעים לספק קונסטרוקציות להצללה בצורות מגוונות בהתאם לתנאי שטח: קונסטרוקציות להצללות משופעות, מעוגלות וצורות מורכבות..

בחירת סוג בד להצללה ונגד גשם

ישנו מגוון רחב של בדים ואריגים שבהם משתמשים להצללות, הבדים נבדלים בתכונות ובצבעים שלהם, ישנם רשתות חזקות יותר ופחות וכן ישנו הבדל בצפיפות של הרשת ובצורת היצור שלה, בעמידות לתקני אש , וביכולת של הרשת לשמור על החוזק, הצורה והצבע לאורך השנים.
כיום הרוב המוחלט של ההצללות למוסדות ועסקים משתמש ברשת HDPE  במשקל 320 גרם למ"ר ובצבעים שונים. הרשת הזו נותנת הצללה של מעל 90%, מגינה מפני קרני UV מזיקות ועמידה לאורך שנים וחזקה מספיק לעמוד בכל פגעי מזג האויר הישראלי.
ישנן בשוק רשתות 220 גרם למ"ר אשר קשה להבדיל בינהן לבין רשתות ה320 גרם למ"ר בעין לא מקצועית, רשתות אלה זולות מהרשתות 320, אבל הן חזקות פחות, נמתחות ולכן מאבדות את הצורה הרבה לפני הרשתות 320 גרם, ובשל כך אנחנו באולינטק לא משתמשים ברשתות אלה.
אולינטק משתמשת גם רשתות סופר איכותיות, מדגם סולטיס תוצרת צרפת. לרשתות הנ"ל מראה יותר נקי ומודרני והחוזק המבני הרב שלהן מאפשר להן לשמור על הצורה המדויקת לאורך שנים רבות יותר. יחד עם זאת מחיר הרשת הגולמית המאוד גבוה ותהליך היצור וההתקנה הדורשים מומחיות רבה מביא לכך שהתקנת רשתות מסוג זה נדירה יחסית ומבוצעת רק במקומות יוקרתיים במיוחד ובמקומות שהנראות של הרשת חשובה במיוחד.
כאשר אנחנו מייצרים הצללות נגד גשם אנחנו משתמשים ביריעות שמשונית במשקל 610 גרם למ"ר בצבעים שונים. יריעות אלו אטומות לחלוטין למים ומגנות מהשמש, ומחזיקות מעמד במשך שנים רבות. כאשר יש צורך בחוזק חזק במיוחד, למשל בהצללות גדולות במיוחד , אנחנו משתמשים בשמשוניות במשקל 900 גרם למ"ר גם לשמשוניות מגוון רחב של צבעים, אולם רב הלקוחות מזמינים את ההצללות בצבע לבן, אופוויט או אפור.

לסיכום:

אנו באולינטק משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות לייצור קונסטרוקציות ומקדישים מקסימום הקפדה בבחירת בדים להצללה והגנה מפני גשם. אנחנו אוהבים ויודעים להוציא לפעול פרוייקטים הכי מורכבים.

תהליך התקנת הצללה למוסדות ועסקים

 • בדיקת תנאיי השטח
 • תכנון ההצללה והדמיה ראשונית
 • התקנת הקונסטרוקציה
 • לקיחת מידות והדמיה 3 להצללה
 • יצור הצללה
 • התקנת הצללה

ייעוץ חינם

לייעוץ טלפוני ללא התחייבות חייגו 073-7427799
דברו איתנו בווטסאפ
או השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר בהקדם

פרויקטים אחרונים

 • הצללה לעסקים א'
 • הצללה לעסקים ב'
 • הצללה לעסקים ג’
 • הצללה לעסקים ד’
 • הצללה לעסקים ה’

שאלות ותשובות

ברוב סוגי ההצללות לעסקים אין צורך בתחזוקה שוטפת,

בהצללות אטומות למים, נגד גשם, יש צורך אחת לשנה לפני תחילת הגשמים לוודא את המתח במותחנים
ובהצללות מדגם נפתח נסגר יש צורך לקפל את ההצללה לפני הסערות של החורף

מוצרי ההצללה שלנו מתאימים לכל תנאי מזג האויר,
על פי התנאים באתר הלקוח אנו מתכננים את חוזק הקונסטרוקציה וההצללה ומתאימים אותה גם לתנאי מזג האויר הקשים ביותר

היתרון העיקרי של פתרונות הצללה של אולינטק לעומת מרקיזות הוא בגמישות של הצללות, ובתאמה האישית של המוצר לצרכי הלקוח.
בעוד שמרקיזות מגיעות לרוב כמוצר סטנדרטי בצורת מלבן, ההצללות של אולינטק כמעט לא מוגבלות בצורה או בגודל.

ניתן ואף רצוי לקבל הדמיה ממוחשבת של ההצללה טרם ההתקנה, הדמיה לפני הביצוע מאפשרת התאמה ותיאום ציפיות טובים יותר.

העלאת ההצללה למחשב מבוצעת בכל מקרה מכיוון שהיצור שלנו נעשה באמצעות מחשב.

ברוב המוחלט של ההצללות אין צורך בארנונה על השטח המקורה בהצללה שלנו,

ורק במקרים חריגים נדרש תשלום.

ניתן להשתמש בקונסטרוקציה של הצללה קיימת לצורך הצללה חדשה,

יחד עם זאת, כל הצללה שאנחנו בונים מלווה באישור קונסטרוקטור, ולכן נוכל להשתמש בקונסטרוקציה של הצללה קיימת להצללה חדשה רק אם הקונסטרוקטור יאשר זאת.

בין שאר הדברים יחשב הקונסטרוקטור את העומסים המופעלים על ההצללה הישנה בתוספת ההצללה החדשה ויוודא שהעמודים ה"ישנים" עמודים בעומסים החדשים.

תפריט נגישות