רשת צל

רשת צל מאפשרת, בזכות הגמישות הרבה שלה, הצללה מתאימה שטחים בכל גודל-החל מרשתות כמו רשת צל לגינה בבית העסק ועד רשתות לגני שעשועים, בתי קפה, מגרשי ספורט, בריכות וקניונים פתוחים המבקשים הצללה באזורים מסוימים.

באולינטק ניתן להזמין רשת צל לפי מידה ובהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח.

רשת צל חומה בגג

רשתות צל בפנטהאוז בקרית ביאליק

רשת צל אדומה לגני ילדים

רשת צל מעל מגרש משחקים במושב רנן

רשת צל לבריכה

רשת צל מעל רחבה בבריכה במושב אביחיל

רשת צל למגרש משחקים בבית ספר

רשת צל בבית ספר עמל באופקים

רשתות צל במגרש משחקים

רשתות צל במגרש משחקים במודיעין

רשת צל מעוצבת

רשת צל מעוצבת בגינה באלפי מנשה

רשת הצללה איכותית

רשתות הצללה מאווררות וחוסכות באנרגיה, ודורשות מינימום תחזוקה במהלך עונות השנה. חשוב לציין שרשת צל איכותית, במרבית המקרים, לא דורשת אישור הרשות, זאת בניגוד לפתרונות הצללה אחרים.

אחד היתרונות בהצללה מסוג זה הוא האפשרות לשחק בדוגמאות – צורות, הפרשי גובה, חפיפה ושילוב היחידות ומשחק בין אור וצל, שתורמים הן להגנה מפני השמש והן לעיצוב וליופי רב. על מנת לבצע עבודה מדויקת המתאימה לעיצוב אדריכלי, ניתן לעשות הדמיית תלת-מימד ממוחשבת טרם הייצור ותחילת העבודה.

רשת צל – מחיר ייצור והתקנה

רשת צל-מחיר למ"ר נקבע על סמך משתנים רבים, שלא כוללים את הקונסטרוקציה והרשת בלבד. מחיר הרשת משתנה בהתאם לסוג הרשת והתפירה – למשל, רשת אטומה כדוגמת שימשונית תהיה לרוב יקרה יותר מרשת צל פשוטה, בגלל החומר ממנו עשויה והמורכבות בהתקנתה. מחיר הקונסטרוקציה מושפע, בין היתר, מעובי העמודים והקורות וממיקום התקנתם. למשל, מחיר התקנת הקונסטרוקציה באדמה כולל חפירה ופינוי האדמה, לעומת קונסטרוקציה המותקנת בקיר קיים על ידי עוגנים קונסטרוקטיביים. ישנם פרמטרים הקשורים במיקום ההתקנה ומשפיעים על המחיר – לדוגמה, על פי התקן, הקונסטרוקציה של רשת צל המותקנת בסמוך לים נדרשת להיות חזקה יותר מקונסטרוקציה של רשת צל הנבנית באזור עירוני בין מבנים, וזאת על מנת לעמוד ברוחות החזקות. מחיר הייצור והתקנה הסופיים נקבעים לאחר שכלול עלויות הייצור, בשילוב עם תנאי ההתקנה ותנאי הסביבה.

התקנת רשת צל

תהליך התקנת רשת צל מתחיל בהגעה לשטח של מתכנן ההצללה. לאחר אישור התוכנית וההדמיה על ידי הלקוח וצוות מהנדסים, מגיע צוות לשטח  להתקנת הקונסטרוקציה. במוצרים בעלי מידות סטנדרטיות, ניתן להתקין את רשת הצל ביחד עם הקונסטרוקציה, אך במרבית המקרים יש צורך לקחת את המידות של שלד ההצללה על מנת לייצר את הרשת בצורה מדויקת.  בטרם שלב התפירה, הפרויקט מועלה על תוכנת הדמייה מקצועית וייעודית לעיצוב מפרשים ויריעות תלת מימדיות, וזאת על מנת לקבל תוצר מדויק, מתוח ועמיד. רשת הצל נשלחת לתפירה על סמך התכנון הממוחשב ולאחר מכן מבוצעת ההתקנה בשטח. פרק הזמן הממוצע להתקנת רשת הצל מרגע יצירת הקשר עומד על שלושה שבועות , עם חריגות לכאן או לכאן בהתאם לדחיפות ומורכבות הפרויקט. אולינטק מאוד גמישה ונכונה ללוחות זמנים קצרים הנדרשים לעיתים על ידי הלקוח, ויודעת לעמוד בהם הרבה מעבר למקובל בשוק.

האיכות, העמידה בתקנים המחמירים ביותר

רשתות הצל של אולינטק עומדות בתקני בטיחות ישראליים ובינלאומיים מחמירים ובתקני אש. ביצוע העבודה מתחיל בהדמייה טרם הייצור ובתכנון מוקפד ביחד עם אנשי אדריכלות, מה שמאפשר ביצוע עבודה מדויקת "על הסנטימטר". בזכות ניסיון רב-שנים ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, אנו מעניקים פתרונות הצללה מסוג זה למאות מוסדות, בתי עסק ואנשים פרטיים לאורך השנים.

אילו סוגי רשתות צל קיימות באולינטק

סוגי רשתות הצל הם:

  • רשת סטנדרטית – 320 ג' המתאימה לבתי ספר, מגרשי ספורט, גני שעשועים ועוד,
  • רשת דקה – 200 ג' המעניקה פחות צל ומתאימה לאזורים המבקשים איוורור מקסימלי ואור שמש שמורגש היטב.
  • סולטיס – רשת צל יוקרתית במיוחד, תוצרת צרפת הנחשבת לרשת הטובה בעולם. אשר מיועדת למקומות יוקרתיים ולמראה יוקרתי, רשת איכותית שצריך הרבה ידע על מנת  לייצר הצללות מדויקות.

למי מתאימה רשת צל?

רשתות הצל של אולינטק מתאימות לארגונים מוסדיים, לרשויות מקומיות ואזוריות, לעסקים וללקוחות פרטיים. לפניכם רשימה המפרטת מקצת מהשימושים ברשתות ההצללה של אולינטק:
• בתי ספר – בתי ספר נהנים מרשתות צל הממוקמות במרחבים בהם התלמידים נוהגים להסתובב בהפסקות ולהתאמן בשיעורי ספורט, ובכך שומרות עליהן מפני נזקי השמש אשר גורמים לעייפות וכאב ראש.
• בריכות – הצללות לבריכה מגינות על הרוחצים מפני השמש, ומגיעות בתצורות רבות לטובת נוחיות מקסימלית. רשת צל לבריכה מעוגנת על ידי עמודים הסובבים את הבריכה, ללא צורך בעמוד במרכזה אשר פוגם בהנאת הרוחצים.
• פארקים וגנים ציבוריים – רשתות צל עבור פארקים וגנים ציבוריים מאפשרות לתושבים ליהנות במשחקים כשהם מוגנים מפני השמש. רשתות הצל הופכות את הפארקים והגנים לאטרקטיביים יותר עבור תושבים עם ילדים, ומוסיפות יופי רב למתחם.
• מרכזים מסחריים – קניונים פתוחים ומרכזים מסחריים הם מקום בילוי אטרקטיבי עבור הישראלים, ובמזג האוויר הישראלי בו במרבית ימות השנה יש שמש – הצללה הופכת את המתחם כולו למהנה ונעים יותר, ומושכת אליו מבלים רבים.
• עסקים – עסקים כדוגמת בתי קפה, מסעדות ומפעלים עובדים בכל ימות השנה, ובחלק מהזמן גם מחוץ למבנה שלהם. הצללה מסייעת למפעלים להמשיך לעבוד בתנאים של שמש וגשם וכן להחזיק ציוד בהגנה מלאה תחת כיפת השמיים. בבתי קפה ומסעדות, ניתן למקם שולחנות וכסאות מחוץ למבנה עצמו, ולאפשר לסועדים ליהנות מהאוויר הפתוח ועדיין לחוש מוגנים באמצעות ההצללה.

חברת אולינטק

לאולינטק רשתות צל מסוגים שונים המתאימות למגוון רחב של שימושים – החל מרשתות צל לבתי ספר, בריכות ופארקים ועד לרשתות צל עבור פינות ישיבה והמתנה, מגרשי ספורט ובתי קפה ומסעדות. רשתות הצל של אולינטק עומדות בתקני בטיחות ישראליים ובינלאומיים מחמירים ובתקני אש. ביצוע העבודה מתחיל בהדמייה ממוחשבת טרם הייצור, ובתכנון מוקפד ביחד עם אנשי אדריכלות, מה שמאפשר ביצוע עבודה מדויקת "על הסנטימטר" וקבלת רשת צל מתוחה, יציבה ויפה. בזכות ניסיון רב-שנים ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, אנו מעניקים פתרונות הצללה מסוג זה למאות מוסדות, רשויות מקומיות, בתי עסק ואנשים פרטיים לאורך השנים. לקוחותינו נהנים מרשתות צל איכותיות, התקנה מקצועית, התאמה אישית לשביעות רצונם ומשירות מעולה החל מרגע הפנייה ועד לסיום ההתקנה.

מוצרי הצללה נוספים שיכולים לעניין אותך

מוסדות חינוך

מוסדות חינוך

לאולינטק ניסיון עשיר של התקנת הצללות  במוסדות חינוך בכל רחבי הארץ, מן הגליל ועד אילת.
אולינטק עומדת בכל התקנים הנדרשים

 
 
מוסדות ועסקים

מוסדות ועסקים

ההצללות של אולינטק מספקות פתרונות המביאים למקסימום את העלות מול התועלת

 
 
גני שעשועים

גני שעשועים

במדינה חמה כמו שלנו כל גן שעשועים צריך
צל בכדי לאפשר את הפעילות גם בשעות היום,
מוצרים האמינים והיפים שלנו יספקו את הסחורה