הצללה לבתי ספר

הצללה לבתי ספר

הצללה לבתי ספר כבר לא מה שהיתה פעם. מוסדות החינוך בישראל עוברים בשנים האחרונות מהפכת עיצוב של ממש: מבניינים אפורים עם עשרות כיתות צפופות ומגרשים צרובי שמש, הופכים בתי הספר בישראל למרחבים צבעוניים נעימים לעין ובהם מרחבי לימוד מרווחים.

חצרות בתי הספר הם חלק מאותה מגמה במסגרתה נבנים מגרשי ספורט מקורים ומוצלים לכיתות הגבוהות וגני שעשועים מוצלים ונעימים לחטיבות הצעירות.

לאולינטק ניסיון עשיר של התקנות במוסדות חינוך בכל רחבי הארץ – מן הגליל ועד אילת. מערכות הצל שלנו מגינות על ילדי ישראל בגני ילדים, בתי ספר, מגרשי ספורט, בריכות, רחבות גדולות ועוד.

לחברתנו מגוון גדול של מוצרי הצללה בצבעים מרהיבים ובעיצוב המתאים לתפיסות בחינוך החדשניות ולסביבת ילדים ובני נוער, ובהם ובהם פגודות, מפרשים, קירוי קבוע ומתקפל ועוד.

ולא רק מפני השמש: אולינטק מציעה מוצר ייחודי בישראל – מערכת הצללה אטומה למים, המגינה גם מפני גשם, שתחתיה ניתן לשחק גם בימים גשומים בביטחון ובחמימות.

אולינטק מציעה פתרונות הצללה לבתי ספר ומוסדות חינוך הכוללים גם רחבות בעלות מבנה מיוחד, או במקרים מאתגרים הנדסית, בהם מוצרים סטנדרטיים אינם מתאימים. אנו מצליחים לתכנן ולייצר מערכות אלה באמצעות תכנה ייחודית (ויחידה בישראל) ותוך שימוש בהדמיות המסייעות להתאמה מושלמת של המוצר לצרכי הלקוח. כלל מוצרי החברה עומדים בתקני הבטיחות הישראלים והבינלאומיים, וכל התקנה מלווה באישור מהנדס מבנה.

פתרונות הצללה נוספים שיכולים לעניין אותך

הצללות אטומות למים מתאימות לשטחים בכל גודל. ההצללה חוסכת באנרגיה ומונעת גשם

 
 
מוסדות ועסקים

מוסדות ועסקים

ההצללות של אולינטק מספקות פתרונות המביאים למקסימום את העלות מול התועלת

 
 
גני שעשועים

גני שעשועים

במדינה חמה כמו שלנו כל גן שעשועים צריך
צל בכדי לאפשר את הפעילות גם בשעות היום,
מוצרים האמינים והיפים שלנו יספקו את הסחורה