פתרונות הצללה

חברת אולינטק מתמחה במערכות הצללה והגנה מפני השמש והגשם. לחברה מגוון עשיר של פתרונות הצללה העומדים בתקני בטיחות ישראליים ובינלאומיים מחמירים. בביצוע העבודה מתחיל בהדמיה טרם הייצור ובתכנון מוקפד ביחד עם אנשי אדריכלות, מה שמאפשר להעניק ללקוחותינו הצללות מדויקות ומתוחות. בזכות הניסיון רב השנים של צוות העובדים, האמינות והשקיפות, חברת אולינטק מעניקה שירות למאות מוסדות, רשויות, בתי עסק ואנשים פרטיים בשנה, וסל המוצרים שלנו הינו רחב ומעניק פתרון לכל סוגי השטחים.

באולינטק אנו מעניקים פתרונות הצללה למגוון של מוסדות ובתי עסק – החל מבתי ספר וגנים, עבור בהצללה לבריכות, מגרשי ספורט וגנים ציבוריים ועד למוסדות ועסקים פרטיים.

סוגי פתרונות ההצללה הקיימים באולינטק

לאולינטק ניסיון רב בהתקנות הצללה משמש וגשם במוסדות חינוך כגון: גני ילדים, בתי ספר, מגרשי ספורט, בריכות, רחבות גדולות ועוד.

בנוסף, לאולינטק מגוון רחב של פתרונות הצללה המותאמים לתפיסות החדשניות בתחום החינוך. 

בעזרת הדמיות מיוחדות, אנו מצליחים לתכנן ולייצר מערכות המותאמות ספציפית לצרכי המוסד, ולכן אנו מסוגלים להתמודד עם רחבות בעלות מבנה מיוחד ומאתגר, אשר מוצרים סטנדרטיים בדרך כלל לא מתאימים להם. 

כל מוצרי החברה עומדים בתקני הבטיחות הישראלים והבינלאומיים, וכל התקנה מלווה באישור מהנדס מבנה.

בעולם התעשייה והמסחר, כל מטר רבוע מקורה עלול להשפיע על הכנסות העסק. לאולינטק מוצרים הבנויים עם גג שמשונית או רשת פריק, שלא דורשים היתרי בניה וכך חוסכים זמן וכסף.

יש לנו ניסיון רב בהתקנת מערכות הצללה להגנה מהשמש ומהגשם במגוון עסקים שונים כולל מפעלים, אזורי מסחר ותעשיה, בתי קפה, מתקנים חקלאיים, חניונים, גני אירועים, מסיבות ועוד

בהצללה לבריכות נהוג לשלב בין סגנונות הצללה כדי להוסיף נופך מיוחד לשטח. לאולינטק נסיון עם כל סוגי ההצללות המתאימות לבריכות כמו הצללות ממברנות, הצללות נפתחות ונסגרות, פגודות, הצללות מפרשים והצללות אטומות למים.

לרוב הצללות לבריכות מאופיינות במשטחי הצללה גדולים ללא עמודים במרכז. גם פה, כמו בשאר מוצרינו, אנו עומדים בכל התקנים הנדרשים וכן בדרישות הייחודיות לבריכות כולל אישור קונסטרוקטור מוסמך.

פתרונות הצללה לגינה או לחצר אינן משמשות רק להגנה מהשמש והגשם אלא גם לעיצוב הגינה. לכן באולינטק אנו מתאימים את סוג הבד והגוונים לכל לקוח. פתרונות ההצללה שלנו נתפרים מאריגים איכותיים ממיטב היצרנים בעולם.

בנוסף, אנו מקפידים להציג הדמיה ממוחשבת של ההצללה לפני העבודה ומשתמשים בטכנולוגיה חדישה ביותר לתכנון מוצר מדויק ומתוח בדיוק כמו בהדמיה.

אנו מתמחים גם בפתרונות לא סטנדרטיים כמו חצרות במבנה לא סימטרי, הפרשי גובה, רחבות בין מבנים ועוד.

 כבר מעל ל-10 שנים, אנו מספקים פתרונות הצללה לגינות ילדים וכבר התקנו אלפי הצללות בפארקים, גינות ציבוריות וגני שעשועים עירוניים ופרטיים. אולינטק מציעה גם מוצרים משולבים, של הצללה ותאורה על גבי מערכת עמודים אחת.

כל פתרונות ההצללה שלנו עשויים מחומרים עמידים ואיכותיים, העמידים בכל מזגי האוויר ומשרתים את הלקוחות שלנו לשנים רבות.

במגרשי ספורט המטרה היא לחשוף את השחקנים לכמה שפחות שמש. פתרונות הצללה של אולינטק למגרשי ספורט נותנים מענה לשטחים גדולים, אשר לא ניתן להתקין בהם עמודים במרכז המגרש.

בנוסף, מערכות ההצללה שלנו עומדת בתקנים המחמירים ביותר, כולל תקן הרוח 414 החדש, עמידות בכל עונות השנה ואין צורך לפרק או לתחזק אותן.

התאמת ההצללה לצרכי הלקוח

ערכים חשובים ביותר עבורנו הם אמינות ושקיפות. התאמת פתרון ההצללה ללקוח תיעשה על סמך הצורך האמיתי בשטח, ללא עיגולי פינות ועם הקשבה מלאה. לאולינטק מגוון פתרונות הצללה מתקדמים שיכולים לשרת את כל סוגי השטחים, וההתאמה המדויקת תיעשה לאחר בחינת השטח והייעוד שלו, התקציב והמטרות שלכם. אנו אנשי המקצוע, ותפקידנו לדאוג לכך שאתם אלה שתיהנו מעבודתנו ושיתוף הפעולה חשוב לשביעות הרצון שלכם. פתרונות ההצללה שלנו מותאמים גם לאנשים פרטיים – פתרונות הצללה למרפסת גג, פתרונות הצללה לגינה ופתרונות הצללה לחצר הבית.

יש לנו פתרון למה שאתם צריכים

בואו לבחון את פתרונות ההצללה שלנו ולהתרשם מהאיכות הגבוהה והסטנדרטים הבלתי מתפשרים. זקוקים לייעוץ? מתלבטים מה מתאים לכם? צרו איתנו קשר.